Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka
Máte již svůj stávající e-shop, nebo jste v internetovém podnikání nováčkem? Pokud se v obchodování na internetu cítíte jako ryba ve vodě a nějaký ten e-shop už provozujete, pak pouze rozšiřte své stávající portfolio o exkluzivní produkty značky Loverator. Následující postup je určen především pro ty z Vás, kteří se rozhodují, zda vstoupí do světa e-byznysu, nebo se již rozhodli a chtějí začít. Staňte se i Vy vlastním šéfem a otevřete si svůj obchod na síti s produkty Loverator. Poradíme Vám jak na to. Když budete postupovat podle následujících kroků, znásobíte si šanci na úspěch.


1

Vybrali jste dobré zboží


Svěží nápad už máte, s produkty Loverator jistě neprohloupíte. Teď popadněte tužku a papír a poznamenejte si, kdo budou vaši budoucí zákazníci. S námi budete prodávat něco, čemu opravdu rozumíte. Vytvoříme Vám e-shop se vším všudy, zaškolíme Vás a pomůžeme Vám jej rozběhnout. Nabízíme velmi zajímavou možnost provizního systému na prodej produktů Loverator.

2

Udělejte si plán


Zamyslete se, kolik času máte a kolik jej můžete denně věnovat svému novému byznysu. Také si udělejte finanční plán a rozmyslete si, zda budete zboží nakupovat a prodávat, nebo budete prodej pouze zprostředkovávat. Zprostředkování prodeje produktů Loverator, skrze provizní systém (tzv. dropshipping),Vás nestojí v podstatě nic, jen Vaše vlastní úsilí a trochu času. Měsíčněnám pakúčtujete pouze provizi za zprostředkování prodeje. Zboží sami nedodáváte ani neodpovídáte za jeho záruku atd. Jedná se tedy o velmi efektivní a komfortní možnost pro všechny, kteří nemají finance nazbyt,vlastní skladovací prostory ani čas na řešení logistiky či předávku zboží.

3

Založte firmu


K provozování e-shopu, s produkty Loverator Pořiďte si mobil, který budete používat jen k podnikání, namluvte si do hlasové schránky profesionálně znějící vzkaz, vymyslete svěží název a logo svého nového online obchodu. Nechte si rovněž natisknout firemní vizitky. Úspěch Vám totiž může přitáhnout každá drobnost, například i nápaditá grafika navštívenek. Rovněž budete, pro svůj nový internetový obchod, potřebovat bankovní účet. Doporučujeme účet, který Vás nic moc nestojí, ideálně účet v bance, kde neplatíte za příchozí ani odchozí platby a snadno jej založíte. Se vším Vám rádi poradíme. Grafiku, logo i vizitky můžete také nechat na nás.

4

Osamostatněte se a rozjeďte obchod


Zaregistrujte si doménu s názvem svého e-shopu. Doménu si pak můžete koupit u některého z českých registrátorů. K doméně si rovnou pořiďte i webhosting, tedy umístění na serveru (od tisícovky ročně po několik stovek měsíčně, záležína velikosti vaší databáze, náročnosti webu a vašich požadavků). V případě potřeby, Vám rádi a ochotně poradíme i v této otázce a zajistíme Vám komplexní řešení a servis od nákupu domény až po realizaci e-shopu s produkty Loverator.

5

Ať si Vás zákazníci najdou


Firma, která Vám e-shop postavila (buďto my nebo kdokoli jiný dle vaší volby) by jej měla také spravovat (třeba zjedná nápravu, když přestane něco fungovat). Žádejte také takzvanou optimalizaci pro vyhledávače (neboli SEO). Na kvalitě SEO záleží váš úspěch. Zjednodušeně řečeno, by správce vašeho e-shopu měl udělat vše pro to, aby byly vaše stránky mezi prvními ve vyhledávačích a díky tomu se Vám hrnuli zákazníci se zájmem o produkty Loverator.

Další tipy pro Vás...


© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.