Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka

LOVERATOR EXCLUSIVE Rychlé info v 5-ti bodech:

  • LOVERATOR je speciální podložka pro erotické hrátky
  • S LOVERATORem prožijete své oblíbené pozice mnohem intenzivněji
  • Konstrukce produktů LOVERATOR EXCLUSIVE je navržena v úhlu umocňujícím prožitek ze sexu
  • Rozměry produktů LOVERATOR EXCLUSIVE jsou navrženy pro vaše maximální pohodlí během sexuálních hrátek
  • LOVERATOR je vyroben z heboučkého španělského sametu

LOVERATOR EXCLUSIVE Dopřejte si luxus – dopřejte si LOVERATOR EXCLUSIVE

LOVERATOR EXCLUSIVE je luxusní řada relaxačních polštářů LOVERATOR, které dokáží mnohem víc, než jen utišit namožené svaly a upokojit pocuchané nervy. LOVERATOR je speciální podložka pro milostné hrátky, která podloží zadeček ženy tak, aby se cítila naprosto uvolněně, ale zároveň ležela v přirozené poloze. Jste-li muž a tážete-li se, co tato erotická pomůcka přinese vám, rádi vám odpovíme – LOVERATOR je tvarovaný tak, aby se na něj mohli položit i pánové a užít si své nejoblíbenější sexuální praktiky stejně tak, jako dámy. Během orálního sexu u obou pohlaví je intimní oblast v perfektní výšce pro dráždění všech jejich neskrytějších zákoutí.

LOVERATOR je určen pro nezkušené i pro odborníky. Pro ty, kteří mají rádi tvrdý sex, stejně tak jako pro dvojice upřednostňující něžné milování.

Chcete-li vypadnout z milostného stereotypu a poznat novou dimenzi erotických hrátek, jste na správné stránce. LOVERATOR vám uskuteční vaše sexuální fantazie a nachystá zážitky, o nichž se vám ještě ani nesnilo. LOVERATOR je přepychová erotická podložka, která díky svému designu pohladí nejen vaši duši, ale zejména vaše tělo – v okamžiku, kdy se její hebký povrch dotkne vaší nahé kůže, pochopíte, co jsme měli na mysli. Tato pomůcka je skvělá pro orální sex – svými ústy se dostanete partnerce či partnerovi na místa, která bez použití podložky zůstávají skryta. Vaše ruce budou zároveň volné pro dráždění. Díky usnadněnému přístupu můžete vykonávat věci o nichž se vašemu protějšku ani nezdálo. LOVERATOR je vyráběný v úhlu 38°, který je ideální pro podložení zadečku ženy, díky čemuž je jejímu partnerovi odkryt každý detail jejích intimních partií. Tento sklon je pro lidské tělo přirozený a žena se tak na podložce cítí velice příjemně, ať už je v jakékoliv pozici. Úhel 38° umožňuje přístup k místům, jejichž stimulace bývá ženami velmi vyhledávaná. S LOVERATOREM budete získávat nové erotické zkušenosti, prožívat stále další a další milostné zážitky – tento relaxační polštář totiž přímo vybízí k popuštění uzdy fantazie a kreativity. LOVERATOR je ideální pomůcka pro dámy, které mají problém s dosažením orgasmu – nabízí totiž naprosté uvolnění všeho svalstva, jehož zatínání oddaluje vyvrcholení. Díky pocitu naprosté relaxace se žena může soustředit pouze na prožitek z milostných her a svůj orgasmus prožít podstatně intenzivněji. LOVERATOR EXCLUSIVE – to jsou dokonale sladěné produkty od ergonomie až po funkční prvky.

LOVERATOR EXCLUSIVE Užívejte si své oblíbené polohy mnohem intenzivněji – LOVERATOR EXCLUSIVE vám to umožní

LOVERATOR EXCLUSIVE Jaké polohy jsou nejlepší? / Proč si LOVERATOR také kupujete?

LOVERATOR je erotická podložka, která vám umožní prožít vaše oblíbené sexuální polohy na maximum. Ať už upřednostňujete polohu zezadu či klasickou misionářskou, s LOVERATORem objevíte úhly průniku, o nichž jste předtím neměli ani tušení. Při poloze zezadu je zadeček ženy podložen tak, že jeho pozvednutí odkrývá veškerá zákoutí její intimní oblasti. Ta se tak přímo nabízí k dráždění, zatímco vaše partnerka se cítí naprosto uvolněně a pohodlně. Svaly, které byly bez použití LOVERATORu zaťaty, jsou najednou uvolněny a váš něžný protějšek se může soustředit pouze na to blaho, které jí způsobujete. Stačí jen vybrat ten správný LOVERATOR – doporučujeme deepLOVE. Vkládání polštáře pod zadeček během misionářské polohy není žádnou novinkou. Nevýhodou obyčejné podušky je, že se sesouvá a deformuje. Toho se u LOVERATORu bát nemusíte! Podložením zadečku docílíte toho nejlepšího úhlu k penetraci pro dosažení těch nejintenzivnějších orgasmů. Ať už dostanete chuť na sex v autě, na sex v práci nebo znenadání u televize zatoužíte po lechtivých hrátkách, LOVERATOR bude vždy k vašim službám.

Vkládání polštáře pod zadeček během misionářské polohy není žádnou novinkou. Nevýhodou obyčejné podušky je, že se sesouvá a deformuje. Toho se u LOVERATORu bát nemusíte! Podložením zadečku docílíte toho nejlepšího úhlu k penetraci pro dosažení těch nejintenzivnějších orgasmů.

Ať už dostanete chuť na sex v autě, na sex v práci nebo znenadání u televize zatoužíte po lechtivých hrátkách, LOVERATOR bude vždy k vašim službám.
Další skvělé polohy najdete v našich inspiracích, které byly nakresleny slavným americkým ilustrátorem Garvem . S LOVERATORem se kreativitě meze opravdu nekladou a vy budete mít pořád nové a nové nápady, jak ho využít. To je zárukou vašeho dokonalého sexuálního prožitku a spokojenosti partnera/partnerky.

LOVERATOR EXCLUSIVE Chcete pocítit exkluzivní zážitek z vašich sexuálních hrátek? Přesně pro vás je tu LOVERATOR Exclusive!

Řada LOVERATOR Exclusive je výjimečná svou velikostí – všechny produkty z této řady jsou navrženy a konstruovány v rozměrech, které vás přímo pohltí a zaplaví pocitem pohodlí a něhy. S řadou LOVERATOR Exclusive si nekupujete jen polštářek – kupujete si jízdenku do stanice Ráj.

Pěna AIRpure 486 Made in Germany

LOVERATOR je vyroben z vysoce hodnotného materiálu – jde o velice kvalitní pěnu AIRpure 486 Made in Germany. Tento materiál je dostatečně pevný a zároveň se umí přizpůsobit křivkám vašeho těla.

Samotná konstrukce LOVERATORu obsahuje perfektně vyladěný úhel 38°, jehož můžete docílit jen díky této konstrukci a zvolenému materiálu AIRpure 486 Made in Germany.

Design a ergonomie LOVERATORu

Tvar a velikost LOVERATORu jsou formovány na základě standardizovaných výkresů. Výrobní výkres je přenesen do počítačově řízené technologie, která zabezpečí, aby tvar splňoval výrobní požadavky. Kontrola kvality je prováděna u každého výrobku samostatně zkušebním přeměřením a porovnáním se standardizovaným originálem.

Ergonomii produktů LOVERATOR navrhl průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green, který je kvalifikovaným designérem pro tento typ výrobku. Jeho zkušenosti a promyšlená ergonomie dělají z LOVERATORu nejen produkt, který vám splní vaše tajná přání, ale přinese do vaší ložnice také designový výrobek, jenž pohladí jak vaše oko, tak vaši duši.

Ochranný obal pěny AIRpure 486 Made in Germany

Tvar a funkčnost LOVERATORu doplňuje ochranný obal pěny AIR 486. Tento obal chrání materiál proti poškození, tvoří ochranu proti tekutinám a zároveň je funkční pro jednodušší nasazování svrchního obalu LOVERATORu například po oprání.

Španělský samet – inovace pro rok 2013

Svrchní část LOVERATORu – funkční potah je vyroben z materiálu, který má název Španělský samet. Tento potah vlastnostmi předčí i jemnost dětského zadečku. Delikátní samet je neodolatelný na dotek a jemně heboučký pro váš příjemný pocit při použití. Budete překvapeni z jeho vlastností.

Španělský samet je dostatečně pevný proti poškození a odolný proti tekutinám. Údržba potahu je jednoduchá a není potřeba na něj používat žádných speciálních postupů praní ani čistících přípravků.

Španělský samet je luxusní materiál vyvinuty speciálně pro LOVERATOR. Samet je vyráběn v Německu. Výstupní kontrola a jakost je přísně hlídána a to na každém milimetru materiálu pomocí laserové scanovací technologie, takže kvalita důležité části LOVERATORu je pro vás perfektně zabezpečena.

Potah je na každý LOVERATOR šitý samostatně. Jde v podstatě o originál, jelikož dbáme na to, aby každý LOVERATOR byl perfektně vyladěn a to nejen designově, ale hlavně funkčně. LOVERATOR prostě musí být perfektní.

Spoje ochranného obalu a Španělského sametu

Spoje potahů jsou šity tak, aby vás zip nemohl poškrábat, a zároveň zabezpečuje perfektní a pevný spoj při použití. Zip je dodáván v kvalitě pro více namáhané výrobky, takže ani drsnější zacházení mu neublíží. Španělský samet a zip jsou ve stejné barvě a tak spolu dokonale ladí. Proto vám žádná maličkost nebude vadit v designovém sladění LOVERATORU.

Majkův popruh – inovace pro rok 2013

Majkův popruh byl na LOVERATOR přidán až nyní. Důvodů pro připevnění Majkova popruhu na LOVERATOR je hned několik. Tím hlavním je přesouvání LOVERATORu a potřeba se o něj zachytit – ať už se chcete mít čeho chytnout během sexu či oceňujete praktické využití během přenosu – toto vše Majkův popruh zabezpečuje. Navíc přináší zpevnění LOVERATORu a vyladění designu o zajímavý prvek. Teď je LOVERATOR opravdu dokonalý.

Loverator jako celek

Kombinace těchto materiálů je přizpůsobena všem potřebám a požadavkům, které byste na něj mohli mít.

Pevnost se snoubí s požadavky na přizpůsobení se křivkám těla. Kombinace potahů zajišťuje funkčnost a sametově jemnou hebkost LOVERATORu. Majkův popruh doplňuje funkčnost, kterou požadujete – možnost jednoduchého polohování, přidržení se, pohodlné přemístění.

Loverator EXCLUSIVE je dokonalou pomůckou
pro váš sexuální život!!!
loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!

 

LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.