Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka


LOVERATOR MUSIC LOUNGE BY loverator

Panda Mix Show odstartoval v roce 2008 jako malý hudební kanál zaměřený zejména na drum & bass. Za posledních pět let se však stal tak populárním, že se brzy změnil v číslo 1 mix show na YouTube. K dnešnímu dni je Panda Mix Show jedním z nejsledovanějších hudebních kanálů na YouTube s více než 200 tisíci odběrateli, 57 miliony shlédnutí a měsíčně dosahuje až jednoho milionu posluchačů z celého světa. Nás proto těší, že hudebníci takového formátu věnovali kousek svého času i nám, aby složili hudbu pro LOVERATOR. Za pomoci ilustrátora Garva, jehož kresby již znáte z našich webů, tak vzniklo poutavé video, v němž se můžete pokochat Garvovými obrázky a zároveň se zaposlouchat do uklidňující melodie z dílny Panda Mix Show.

Audio:
MP3 - Long version (17:52 min.) ke stažení
MP3 - Short version (3:37 min.) ke stažení
Soundcloud.com

Video:
Youtube - Long version (17:52 min.) na youtube.com
Youtube - Short version (3:37 min.) na youtube.com
 

LOVERATORSdílej video a získáš příští měsíc slevu.

Chcete se stát pravými LOVERATOR GURU a být informováni o všech slevách a novinkách ze světa sexu a erotiky? Staňte se našimi fanoušky na facebooku.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!

 

LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.