Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka


Mike Carl Green je muž, který má rád příjemné věci, krásné ženy a dobrý sex.
A nejlépe kombinaci všeho dohromady. Je to velký požitkář a také rád dává ostatním možnost, aby si toho, co mohou v životě dostat, užívali plnými doušky. A k tomu neodmyslitelně patří jak jeho řada LOVERATORů, kterou pro tyto účely se svým týmem lidí navrhoval, testoval a vyráběl. Aby jeho zkoušení mělo opravdovou váhu, rozhodl se jeden ze svých produktů nechat ohodnotit opravdovými odborníky na sex a svět erotiky. Proto se spojil s časopisem Playboy, který má v této oblasti bohaté dlouholeté zkušenosti K dokonalosti tedy chybělo už jen jediné. A mluvíme-li o něčem, co je nádherné a přitom žádoucí, a hledáme mezi tím nějaké spojení, pak nás nemůže napadnout nikdo jiný, než úchvatná sexy dračice Veronika Fasterová.

 

Ideální spolupráce, která následovala při focení s touto profesionálkou, zkušenými fotografy Playboy magazínu a našeho pomocníčka iloveLOVE byla nastolena na vysokou úroveň. Hlavní hvězdy si opravdu padly do oka. Dalo by se říci, že i do náruče a do klína, jelikož oblíbenost podložky naší Playmate Veroniky Fasterové a jejich mazlení nebrali konce. Titulní strana výtisku, který byl na novinové stánky umístěn v měsíci květnu, tak byla zajištěna a hlavní role obsazeny. Aby toho nebylo málo, protože jedním tímto produktem naše široké portfolio nekončí, byl tomuto tématu věnován celý pictoriál. Zde jste se mohli dozvědět vše, co vás zajímá. O tom, co vše přišlo na trh s tímto nápadem, jaké jsou další podložky a především fotky, které vás inspirovaly k tomu, jak který produkt použít.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!

 

LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.