Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka

V dnešní době je velmi těžké najít někoho, na koho by byl spoleh, a proto se mohou některé věci
někdy pěkně zkomplikovat. Protože to víme a chceme vás ušetřit všech možných nepříjemností,
můžete alespoň v jednom případě zůstat klidní, protože nám důvěřovat můžete. Chceme, abyste
si s námi a našimi LOVERATORy užívali jen radosti, a starosti tak klidně přenechali nám. Víme, že
by se naprosto klidně mohlo stát, že zásilka, kterou si u nás objednáte, často nepřijde v hodinu na
kterou jste měli její převzetí dohodnuto, nebo je předána někomu z členů rodiny nebo i sousedům.LOVERATOR RESPECT DISKRÉTNÍ BALENÍ

A co teprve přijede-li maminka na návštěvu a nějaký ten čas se u vás zdrží. A se všetečností jí vlastní nenechá tuto krabici bez bližšího prozkoumání. A vás pak vzhledem k citlivosti obsahu čeká trapné a nepříjemné vysvětlování, o co se přesně jedná, k čemu to máte, v tu chvíli jsou pomluvy a koukání skrze prsty na světě. Zase si připadáte jako na střední, když vás maminka nachytala s lechtivými obrázky nebo při první puse a to je pocit, ke kterému se rozhodně vracet nechcete.

 


Reklama díky logu, které by bylo v běžném případě na krabici umístěno je pro nás nepodstatná s porovnáním vašeho soukromí a proto, abychom se čemukoliv z tohoto vyhnuli a ochránili vaše soukromí, balíme podložky do krabic bez označení. Tak nikdo nemá ani nejmenší tušení, co se uvnitř skrývá a balíček je předán bez nejmenšího podezření. A nejen to. V případě, že ho i doma chcete kvůli návštěvám nechávat raději uvnitř krabice, oceníte to, že na ni není sebemenší známky po původu obsahu. Pokud by přeci jen někdo zahlédl část produktu, klidně jej vydávejte za doplněk k sedací soupravě, či spec. zdravotnické lůžko proti bolesti zad. A jestli máte problémy se lží – pak jednoduše řekněte, že je na cvičení – vždyť je to v přeneseném smyslu slova odpověď více než pravdivá.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!

 

LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.