Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka

Ženy, jež se budou cítit jako bohyně – hýčkané a připadajíc si, že se právě ocitly v jiném světě
z něhož už se nechtějí vrátit zpět na zem. Muži, oprávněně se stavějíc do pozice sexuálního guru,
dělajíc bez nejmenších rozpaků a komplikací vše, na co ženy jen pomyslí. A pokud už někomu
nejsou tyto schopnosti skryty a dopracoval se již na úroveň postelového ďábla, je čas, aby
okusil svět z druhé strany a nadvládu nad erotickým vedením převzala žena.


LOVERATOR EXCLUSIVE COLLECTION

Vyměňte se a nechte pro změnu partnera, aby si užíval pohodlí, prostoru a toho, jak se plní jeho nejskrytější a nejbujnější představy, zatím co vy jste ta, kterou už nikdy nebude chtít vyměnit za jinou a nebude chápat, jak jste si ho svým uměním doslova omotala kolem prstu. Na oplátku zažijete, jaké je to svírat otěže a řídit rozkoš obou. Možností je nespočetné množství a fantazii se meze nekladou. Inspirace bude přicházet sama a čím více toho budete dělat, tím více vás toho bude napadat a budete to chtít.

 
S jídlem totiž roste chuť a váš apetit se brzy vyšplhá k hranici věčného hladu. Budete lačnit jeden po druhém a nasytíte se při každém dosažení vrcholu, který bude následovat. Pokud jste spolu krátce, budete praktikovat vše, o čem jste doposud třeba jen slyšeli, co jste viděli a co by jste chtěli dělat. A pokud jste spolu už déle a obáváte se, že váš život zahalila nuda a šeď, začnete zase žít. Stereotyp bude výraz který vymažete ze svého slovníku i ze své mysli a nebudete chápat, že byly noci, kdy jste si řekli ne.

Někdo sice tvrdí, že sex není všechno, ale většina z nás ví, že pokud ne vše, tak poměrná část ano. Vždyť přeci není lásky bez sexu, ale sexu bez lásky je dostatek. Co je tedy alfou a co omegou života a fungujícího vztahu? Milovat přestat můžete, ale přestat se milovat, aniž by se vytratil smysl, nikoliv. Chápeme, že každý má jiné potřeby a jiné požadavky a že kvalita sexu je přímo závislá na mnoha různých faktorech a rozhodli jsme se připravit kolekci LOVERATOR EXCLUSIVE tak, aby splňovala sebemenší detaily, které by jste u jiných produktů LOVERATOR mohli postrádat. Proto jsme se v prvé řadě zaměřili především na to, aby byly uspokojeny vaše sexuální touhy, aby se naplnily vaše sny, vaše představy a byl ovládnut ten nespoutaný chtíč, který jste doposud museli držet na uzdě, ale nyní vás může ovládnout. Poté přichází na řadu další unikátní vlastnosti, které jej doplňují. Jejich nejpodstatnější části vám odtajníme, ale abychom vám nepokazili zábavu ze hry, necháme objevování těch ostatních na vás.

Julie Zugarová Julie Zugarová Julie Zugarová Julie Zugarová Julie ZugarováMezi hlavní výhody kolekce oproti základní řadě produktů patří snaha dosáhnout vašeho maximálního pohodlí. To se nám podařilo díky speciální pěně uvnitř LOVERATORu. Jedná se o pěnu Air Comfort, vyvinutou a nazývanou též Champagne. Pěna je tak měkká, že se vám zdá, jako by vítala vaše tělo a přesto neztratí nic na své pevnosti a podpoře těla. Když se na podložku pohodlně položíte, okamžitě vás naplní zcela nové opojné dojmy. Výplň byla připravena, aby čekala na další průzkum, který budete provádět.

Speciální povrchový materiál – španělský samet, tak jemný, že hladí a laská nahé tělo. Až se do něj ponoříte jako do prachového peří, už nikdy nebudete chtít vstát a vzdát se ho. Jedná se totiž o mikrovlákno, které je příjemné na omak, neodírá se a ani nevytváří statické náboje. Díky své přilnavosti zabraňuje posunu. Všechny produkty kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE jsou dodávány ve třech barevných odstínech.

V neposlední řadě prostornost jako závěr k docílení komfortnosti, aby jste jej mohli použít v každé poloze. Pro podporu kterékoliv části těla a pro všechny druhy naplnění sexuální fantazie.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!

 

LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.